Sitemizde şuan toplam 136 film bulunmaktadır.

gencobahis egobet

Above The Shadows izle Türkçe Dublaj 2019

FILM BILGILERI 9 ay önce eklendi
Above The Shadows izle Türkçe Dublaj 2019

Shadow Girl izle, Gölgelerde yaşamına devam etmeye karar veren bir kadının hayat hikayesine odaklanan yapım son derece ilgi çekici senaryosu ile göz dolduruyor. Filmde yalnız başına yaşamayı seçen bir kadının başından geçenler ekrana taşınıyor. Shadow Girl türkçe dublaj izle, Yıllar boyunca yalnız yaşayan ve ünlü bir fotoğrafçı olan Holly gölge gibi bir hayat sürerken aniden bir adam tarafından fark ediliyor. Bu adam ise zaman içinde gözden düşmüş ve ringlerden uzaklaşmış bir MMA dövüşçüsüdür. Biraz zaman geçirdiklerinde birbirlerine karşı ilgileri de gelişen bu ikili için küçük sorunlar oluşmaya başlar.

Gözden düşmesine ve hayatını değiştirmesine neden olan durumu açıklayan Shane’in aslında haberdar olmadan Holly ile yollarının kesiştiği ortaya çıkar. Buna neden olan Holly’nin çektiği bir resimdir. Bunu fark eden Holly ise yanlışını düzeltmek için neler yapabileceğini araştırmaya başlar. Bu durum zaman içinde Holly’nin kendi hayatı ve kaderi için oldukça önemli bir hale gelir. Holly daha fazla sorumluluk almak ve eskiden şampiyon olarak adlandırılan Shane’e eski hayatını vermek zorunda hisseder.

Tür: 2019 Filmleri - Bu Yılın Popüler Film Listesi, Dram Filmleri - Gözyaşlarına Hakim Olamayacağınız Filmler, Fantastik Filmler - Hayal Dünyanızı Genişletecek Filmler, Yabancı Filmler - Gelmiş ve Gelecek En İyi Aksiyon Filmleri

Yapım: ABD - 30 Ocak 2020

Yönetmen: Claudia Myers

Oyuncular: Megan Fox, Olivia Thirlby, Justine Cotsonas

Etiketler: ,

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?