Sitemizde şuan toplam 136 film bulunmaktadır.

gencobahis egobet

Acı ve Zafer izle 2019 Türkçe Dublaj

FILM BILGILERI 9 ay önce eklendi
Acı ve Zafer izle 2019 Türkçe Dublaj

Dolar y Gloria isimli filminde Türkçeye çevrilmiş ismi Acı ve Zafer’dir. İspanyolca dilinde olan film eski bir yönetmenin hayatını konu alıyor. Acı ve Zafer izle filmin ana karakteri olan Salvador Mallo’nun geçmişten bugüne yaşadığı konular anlatılıyor. Yönetmenin hayatının anlatıldığı film onun çocukluğu ile başlıyor. Daha sonra doğup büyüdüğü şehrinden ayrılıp Valencie isimli şehre taşınmaları anlatılıyor. Acı ve Zafer 2019 izle Çocukluk yollarını bitiren yönetmenin daha sonra ünlü Madrid şehrinde ilk aşkı ile tanışması anlatılıyor. Daha sonra ilk aşk acısı anlatılıyor.

Acı ve Zafer izle

Hayatına yön veren sinema ile aşk acısı sonrası tanıştığı da anlatılarak yönetmenin izleyicilere tanıtılması amaçlanıyor. İlgi çekici bir film olan Acı ve Zafer filmi 2 saate yakın bir süreyle izleyicisi ile buluşuyor. Geçmiş acıları arasında yaşamını sürdüren umutsuzluğa düşmüş olan sinema yönetmeninin çocukluğunu ve annesini anlatan bir film yapmak için set ortamına atılmasını anlatıyor. Ayrıca söz konusu filmde Salvador Mallo’nun iyi bir yönetmen olması için arkasında olan kişilere teşekkürü de yer alıyor. Ayrıca bu hikayenin filmin yönetmeninin kendi hayat hikayesini anlattığı da düşünülüyor. Film hem hüzünlü hem de yönteminin sinem hayatına atılması amacıyla umut verici bir film özelliğine sahip bulunuyor.

Acı ve Zafer izle

Tür: 2019 Filmleri - Bu Yılın Popüler Film Listesi, Dram Filmleri - Gözyaşlarına Hakim Olamayacağınız Filmler, Yabancı Filmler - Gelmiş ve Gelecek En İyi Aksiyon Filmleri

Yapım: İspanya - 11 Ekim 2019

Yönetmen: Pedro Almodóvar

Oyuncular: Antonio Banderas, Asier Etxeandia, Leonardo Sbaraglia

Etiketler: , , ,

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?