Sitemizde şuan toplam 136 film bulunmaktadır.

gencobahis egobet

Aşkı Beklerken izle 2019 Türkçe Dublaj Dram

FILM BILGILERI 9 ay önce eklendi
Aşkı Beklerken izle 2019 Türkçe Dublaj Dram

2019 yılının dram dalındaki Fransız yapımı filmde ilginç bir konu işlenmekte. Remy Pelletier ve Melanie Brunet adında iki genç insan hayatlarını Paris’te sürdürmektedirler. Aşkı Beklerken izle ayrıca ilginç bir nokta olarak bu iki genç aynı apartmanda yaşarlar. Ancak Remy ve Melaine birbirlerini tanımadıkları gibi birbirlerinin varlıklarından dahi haberdar değildirler. Her iki gençte aynı tarzda yaşam sürmekte, birbirlerine benzer yaşam koşulları içinde aynı sıkıntılarla yüzleşmekte ve bunlarla uğraşmaktadırlar. Aşkı Beklerken türkçe dublaj izle bu nedenle iki gencin birbiriyle tanışmıyor olmaları son derece tuhaf bir haldir.

Aşkı Beklerken izle

Aşkı Beklerken 2019 izle sadece kendilerinden oluşan hayatları içinde bu iki gençte dünyanın en güzel kentlerinden biri olan Paris’te kalabalık ve kargaşa içinde bir arayış beklentisi ile dolaşmaktadırlar. Fakat her iki gençte aradıklarını bir türlü bulamamışlardır. İşin ilginç yanı Remy de Melaine de aynı yerlere ve mekanlara giderler, benzer yerlerde bulunurlar, aynı sokaklarda yürürler ve birbirine benzer sıkıntılarla baş etmeye çalışırlar. Aşkı Beklerken full izle bu kadar ortak noktaları olan bu iki genç acaba bir araya gelebilecekler mi? Kader yollarını kesiştirecek mi?

Aşkı Beklerken izle

Tür: 2019 Filmleri - Bu Yılın Popüler Film Listesi, Dram Filmleri - Gözyaşlarına Hakim Olamayacağınız Filmler, Komedi Filmleri - Mizahı Yüksek Komedi Filmleri, Yabancı Filmler - Gelmiş ve Gelecek En İyi Aksiyon Filmleri

Yapım: Fransa - 11 Ekim 2019

IMDB Puanı: 6.8

Yönetmen: Cédric Klapisch

Oyuncular: François Civil, Ana Girardot, Eye Haïdara

Etiketler: , ,

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?
 

“Aşkı Beklerken izle 2019 Türkçe Dublaj Dram” filminde 2 Yorum bulunuyor.
  1. fffhjhhj - 8 ay önce demiş ki:

    çok güzel:))

  2. fatih - 7 ay önce demiş ki:

    filmi izlmek mümkün mü acaba izlesek de oyle yorum yazsak ne güzel olur!!!