Sitemizde şuan toplam 136 film bulunmaktadır.

gencobahis egobet

Ay’da İlk İnsan Türkçe Dublaj izle

FILM BILGILERI 7 ay önce eklendi
Ay’da İlk İnsan Türkçe Dublaj izle

Ay’da İlk İnsan tek parça izle insanoğlunun Ay’a gidişi hep ilgi çeken bir konu oldu. Ay’da İlk İnsan izle NASA tarafından Ay’a gönderilen, Apollo 11 ve aracın içindeki Neil Armstrong asla unutulmadı. James R. Hansen’ın “First Man: The Life of Neil A. Armstrong” adlı kitabından uyarlanan, Ay’da ilk insan türkçe dublaj izle izleyicileri yeniden, dünyanın nefesini tuttuğu o yıllara götürüyor. Film, Ay’a ilk ayak basan insan olan Neil Armstrong ve uzay aracı Apollo 11’in macerasına odaklanıyor. Bunun yanı sıra, iki süper gücün uzay rekabeti de filmde işleniyor.

Ay'da İlk İnsan Türkçe Dublaj izle

Film Ay’da İlk İnsan full izle, 38 yaşında Ay’a ilk ayak basan insan olmayı başaran, Neil Armstrong ile beraber, bu süreci de ele alıyor. 1961-1969 yılları arası dönem filmde titizlikle anlatılıyor. Bu yıllar arasında hem Armstrong’un hem de ülkenin yaptığı fedakarlıklar, izleyiciye aktarılıyor. Bunlara ek olarak, uzay rekabeti filmdeki heyecan dozunu arttırıyor. Ay’da İlk İnsan 2018 izle ABD ile SSCB arasında yaşanan uzay yarışı ve bunun NASA üzerinde yarattığı psikolojik baskı filmde çok iyi anlatılıyor. Film, yakın tarihe ve aynı zamanda bilim kurgu türüne meraklı olanlar için ilgi çekici bir yapım olarak öne çıkıyor.

Ay’da İlk İnsan Türkçe Dublaj izle

Tür: 1080p Film izle - En Net Görüntüde Kaliteli Filmler, 2018 Filmleri - Geçtiğimiz Yılın En İyileri, 480p Film izle - Kotayı Aşmadan En iyi Filmler İçeride, 720p Film izle - Full HD Tadında Buz Tutmayan Filmler, Dram Filmleri - Gözyaşlarına Hakim Olamayacağınız Filmler, İMDB En İyi Filmler, Türkçe Altyazılı Filmler - Her Filmde Altyazı Seçenekleri, Türkçe Dublaj Filmler - Akıllara Kazınmış Dublajlar, Yabancı Filmler - Gelmiş ve Gelecek En İyi Aksiyon Filmleri

Yapım: ABD - 19 Ekim 2018

IMDB Puanı: 7.3

Yönetmen: Damien Chazelle

Oyuncular: Ryan Gosling, Claire Foy, Jason Clarke

Etiketler: , , , , ,

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?