Sitemizde şuan toplam 136 film bulunmaktadır.

gencobahis egobet

Başlat Ready Player One izle Türkçe Dublaj HD

FILM BILGILERI 8 ay önce eklendi
Başlat Ready Player One izle Türkçe Dublaj HD

Başlat Ready Player One film bilim kurgu ve aksiyon türündedir. Başlat Ready Player One izle film ABD yapımı bir filmdir. Başlat Ready Player One türkçe dublaj izle filminin yönetmenliğini Steven Spielberg yapmıştır. Film 2018 yılında çekilmiştir. Filmin senaristiyse Ernest Clin’dır. Başlat ready player one filminin İMDb puanıysa 7.5’dir. Ayrıca başlat ready player one filmi Ernest Clin’in oldukça fazla satılan kitabından uyarlamadır. Filmde Wade Watts isimli bir genç vardır. Wade Watts küçük yaşta ailesini kaybetmiştir. Yaşadığı sıkıntılardan kurtulmak için zamanının çoğunu The Oasis isimli bir oyunda geçirir.

Başlat Ready Player One izle

Başlat Ready Player One 2018 izle, The Oasis oyununun sahibi bir milyonerdir ve oyunun içine bir anahtar saklamıştır. Anahtarı bulan kişiye çeşitli vaatleri vardır. Anahtarı bulan kişi oyunun sahibi öldüğünde hem oyunun sahibi olacaktır hem de oyunun kurucusunun tüm servetini alacaktır. Wade Watts de bu hazinenin peşine düşer fakat gittikçe oyundaki rekabet artmaktadır. Bunun nedeni ise şirket hissedarları ve hırslı yarışmacılar anahtara herkesten önce ulaşmak için diğer oyuncuları devre dışı bırakmak istemektedirler. Bunun içinse her şeyi yapmaya hazırdırlar. Başlat Ready Player One filminde Wade Watts’ın başına neler geleceği ve hazineye ulaşıp ulaşmadığı anlatılmaktadır.

Tür: 1080p Film izle - En Net Görüntüde Kaliteli Filmler, 2018 Filmleri - Geçtiğimiz Yılın En İyileri, 480p Film izle - Kotayı Aşmadan En iyi Filmler İçeride, 720p Film izle - Full HD Tadında Buz Tutmayan Filmler, Aksiyon Filmleri - Aksiyonu Sezeceğiniz Mükemmel Filmler, Bilim Kurgu Filmleri - Bilincinizi Zorlayacak Türden Filmler, İMDB En İyi Filmler, Yabancı Filmler - Gelmiş ve Gelecek En İyi Aksiyon Filmleri

Yapım: ABD - 30 Mart 2018

IMDB Puanı: 7.5

Yönetmen: Steven Spielberg

Oyuncular: Tye Sheridan, Olivia Cooke, Ben Mendelsohn

Etiketler: , , , , ,

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?