Sitemizde şuan toplam 136 film bulunmaktadır.

gencobahis egobet

Bir Aşk İki Hayat izle Full HD 2019

FILM BILGILERI 8 ay önce eklendi
Bir Aşk İki Hayat izle Full HD 2019

Bir aşk iki hayat filminin ana temasında aşk var gibi görünse de aslında film kişilerin seçimlerinin getirilerini anlatmak amacıyla çekiliyor. Bir Aşk İki Hayat izle filmde başkarakter olan Umut’tun yaptığı seçimler sonrası yaşadığı iki farklı hayat anlatılıyor. Bu seçimlere göre şekillenen hayat geçişleri filmi ilgi çekici yapıyor. Umut bağımsız bir yönetmen adayı ve filmlerinin değer görmesi için çabalar harcıyor. Bir Aşk İki Hayat hd izle bu arada Alzheimer hastası annesi ve köpeği Oscar’la hayat sürüyor. Umut’um köpeğini alıp dışarı çıkma kararı alması ile hayatının kadını ile tanışması bir oluyor.

Bir Aşk İki Hayat izle

Bu seçim karşılığında hayatının kadını ile olan mutluluğu anlatılırken bir süre sonra erken alınan kararların sonuçlarını da yaşamaya başlayan Umut anlatılıyor. Bir Aşk İki Hayat full izle daha sonra ise başka bir seçenekle Umut’un dışarı çıkmaması sonucunda yaşadığı hayat izleyiciye gösteriliyor. İki hayatın da gelgitlerine filmde yer verilirken aşk da bu seçimlere bağlı olarak yaşanıyor. Bir Aşk İki Hayat 2019 izle romantik dram kategorisinde yer alan 1 saat 47 dk’lık filmi izleyenler insanların bir dışarı çıkıp çıkmama kararı ile hayatlarının ne kadar farklı bir seyir içerisine girebileceğini anlıyorlar. İstanbul sokaklarında geçen film aynı zamanda kişilere İstanbul’u tanıma imkanı da veriyor.

Tür: 2019 Filmleri - Bu Yılın Popüler Film Listesi, Dram Filmleri - Gözyaşlarına Hakim Olamayacağınız Filmler, Romantik Filmler - Çiftlere Göre En iyi Filmler, Yerli Filmler - Geçmişten Günümüze En iyi Filmler

Yapım: Türkiye - 14 Şubat 2019

IMDB Puanı: 6.2

Yönetmen: Ali Bilgin

Oyuncular: Bergüzar Korel, Engin Akyürek, İpek Bilgin

Etiketler: , , , , ,

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?