Sitemizde şuan toplam 136 film bulunmaktadır.

gencobahis egobet

Çakallarla Dans 5 izle Full HD Komedi Filmi

FILM BILGILERI 9 ay önce eklendi
Çakallarla Dans 5 izle Full HD Komedi Filmi

Çakallarla Dans 5 filmde, çıkarıldıkları mahkeme heyeti tarafından şartlı olarak serbest bırakılan çakallar grubu üyeleri, bu şartı ihlal ederler. Ardından macera başlar ve çakallar zorlu bir görevin üstesinden gelmeye çalışırlar.

Çakallarla Dans 5 full izle Çakallar grubu üyeleri, hakimin 100 metreden fazla birbirilerine yaklaşmama şartına uymaya çalışıyordur. Çakallarla Dans 5 izle fakat grup üyelerinden birinin sorununu çözmek için tekrar biraya gelmek zorunda kalırlar. Çakallar arasında Kayınço lakabı ile adlandırılan Gökhan’ın ciddi bir sorunu vardır. Kayınço Gökhan, yıllar önce yaşadığı ilişkiden bir kız çocuğu olduğunu öğrenir. Çakallarla Dans 5 yerli filmi izle üniversite çağında olan kızı Leyla’nın varlığına alışmaya çalışır.

Leyla’ya sahip çıkmaya çalışan Kayınço Gökhan, kızının züppe sevgilisiyle de baş etmek zorunda kalır. Kayınço Gökhan zengin ve şımarık biri olan Sinan’ı kızının etrafında görmek istemez. Kızı Sinan’a aşık olduğu için de işin içinden çıkamaz. Tehlikeyi uzaklaştırmak için çakallar grubundan destek ister. Çakallarla Dans 5 filmi izle şartlı tahliye şartını delen çakallar grubu tekrar bir araya gelir. Leyla’yı Sinan’dan ayırmak için çalışmalara başlarlar. Leyla’yı korumaya çalışan grup, birbirinden heyecanlı ve komik maceralara atılır.

Çakallarla Dans 5 izle

Tür: 2018 Filmleri - Geçtiğimiz Yılın En İyileri, Komedi Filmleri - Mizahı Yüksek Komedi Filmleri, Yerli Filmler - Geçmişten Günümüze En iyi Filmler

Yapım: 2019 - 7 Kasım 2018

IMDB Puanı: 3.9

Yönetmen: Murat Şeker

Oyuncular: Şevket Çoruh, İlker Ayrık, Timur Acar

Etiketler: , , , ,

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?