Sitemizde şuan toplam 136 film bulunmaktadır.

gencobahis egobet

Çılgın Kuşlar izle 2019 Türkçe Dublaj

FILM BILGILERI 9 ay önce eklendi
Çılgın Kuşlar izle 2019 Türkçe Dublaj

Uçamayan kuşlar, bir ada ülkesinde, huzur içinde yaşamaktadırlar. Çılgın Kuşlar izle bu güzel adada tüm kuşlar mutludur ancak, mutlu olmayan bir kuş vardır. Aşırı öfkeli olan Red, bu özelliği sebebiyle adadaki diğer kuşlar tarafından dışlanmaktadır. Çılgın Kuşlar türkçe dublaj izle Bomb ve Chuck, Red ile aynı kaderi paylaşan diğer kuşlardır. Bu güzel ada ülkesinde günler böyle geçmektedir. Red dışında diğer uçamayan kuşların mutlu olduğu adaya bir gün, bir gemi ile domuzlar gelir. Çılgın Kuşlar full izle tüm kuşlar kendilerine dostça davranan domuzlara güvenmişlerdir. Red ise domuzlara şüpheyle bakmakta ve onlara güvenmemektedir.

Çılgın Kuşlar 2019 izle bir gece domuzlar, adadaki tüm yumurtaları çalarak, kaçarlar. Uçamayan kuşlar, büyük bir şaşkınlık yaşarlar. Ne yapacağını bilemez haldeki kuşlar, en başından itibaren domuzlara güvenmeyen, Red’e giderek ondan yardım isterler. Artık konuşma sırası Red’dedir. Red, diğer kuşlara içlerindeki öfkeyi serbest bırakarak, mücadele etmeleri gerektiğini söyler. Uçamayan kuşlar, yumurtaları domuzlardan geri almayı başarabilecekler mi? Bu animasyon filmi, farklı konusuyla, çocukların dışında yetişkinlerin de ilgisini çekebilecek bir yapım olarak öne çıkıyor.

Tür: 2019 Filmleri - Bu Yılın Popüler Film Listesi, Animasyon Filmleri - Gerçek mi? Değil mi? Dedirten Filmler, Yabancı Filmler - Gelmiş ve Gelecek En İyi Aksiyon Filmleri

Yapım: ABD - 2019

Yönetmen: James Snider

Oyuncular: -

Etiketler: , , ,

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?