Sitemizde şuan toplam 136 film bulunmaktadır.

gencobahis egobet

Çınar izle 2019 Tek Parça Yerli Film

FILM BILGILERI 8 ay önce eklendi
Çınar izle 2019 Tek Parça Yerli Film

Çınar yönetmeninin ilk filmi olan Çınar izle filmi, bir engelli gencin yaşam için verdiği mücadelesini konu ediniyor. Çınar 2019 izle çekimleri Kars ilinin Sarıkamış ilçesinde gerçekleşmiştir. Kars ilinin gerek iklimi gerek soğuk havası ve gerek coğrafisinden dolayı çekimleri de bir hayli zorlu geçmiştir. Mustafa ve Suna engelli olan çocukları Çınar full izle Rıza’nın diğer çocuklar gibi koşarak oyun oynayabilmesi için ellerinden gelen mücadeleyi sonuna kadar verirler. Yaklaşık 35’li yaşlarda olan Mustafa’nın geçim kaynağı makam şoförlüğüdür. Bu işi yaparak ailesini geçindirmeye çalışmaktadır.

Çınar izle

Çınar filmi izle mustafa ailesini geçindirmek için ve engelli olan oğlu Rıza’yı ameliyat ettirebilmek için sevmediği işinde patronu ne derse canını dişine katarak yapmak zorundadır. Mustafa’nın tek bir hayali vardır. Çınar tek parça izle o da oğlu Rıza’nın koşa koşa oynadığını görmektir. Rıza’nın annesi Suna ise babası Mustafa işteyken oğlunun iyi bir eğitim alabilmesi için elinden geleni yapar. Rıza’yı sırtında taşıyarak okula götürür ve getirir. Aile kendi yaşamlarının zorluğuyla baş etmeye çalışırken aynı zamanda bir de yaşadıkları bölgenin yaşam şartları ile de mücadele etmektedir. Bu film evinde oturup dört duvarın arasında kendini mahsur gibi hisseden engellilerin inandıklarında ve yapmak istediklerinde neleri başarabileceğini anlatmak için yazılan bir filmdir.

Çınar izle

Tür: 1080p Film izle - En Net Görüntüde Kaliteli Filmler, 2019 Filmleri - Bu Yılın Popüler Film Listesi, 480p Film izle - Kotayı Aşmadan En iyi Filmler İçeride, 720p Film izle - Full HD Tadında Buz Tutmayan Filmler, Dram Filmleri - Gözyaşlarına Hakim Olamayacağınız Filmler, İMDB En İyi Filmler, Yerli Filmler - Geçmişten Günümüze En iyi Filmler

Yapım: Türkiye - 12 Nisan 2019

IMDB Puanı: 7.5

Yönetmen: Mustafa Karadeniz

Oyuncular: Yunus Emre Çelik, Sezgin Cengiz, Şilan Düzdaban

Etiketler: , , , , ,

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?