Sitemizde şuan toplam 136 film bulunmaktadır.

gencobahis

Deadpool 2 izle Türkçe Dublaj Full HD

0


FILM BILGILERI 8 ay önce eklendi
Deadpool 2 izle Türkçe Dublaj Full HD

Deadpool çok sevdiği kadını Vanessa’yı kaybettikten sonra bir kaç defa intihar etmeyi düşünür. Deadpool 2 full izle bu sıkıntılı durumdan dolayı tüm hayattan soğumaya başlar ve umursamaz kişilik haline dönüşür. Deadpool 2 türkçe dublaj izle fakat Deatpool’un tekrar hayata bağlanması adına önemli bir amaca ve şansa ihtiyacı vardır. Bu şansı geç mutant olan bir çocuğu Deadpool 2 izle, gelecekten gelen cyborga karşı koruma görevi ile yakalar. Fakat bu görev sıradan bir görev olmayacaktır. Öyledir ki Deaatpool kendisi için süper güçleri olan yeni bir takım kurması için çabalayacaktır.

Deadpool 2 izle

Ayrıca Deadpool süper kahraman olduğu kadar da insani faktörlere sahiptir ve artık onun kurduğu yeni takım en az onun gibi şaşırtıcı olacaktır. Deadpool 2 2018 izle ama ne yazık ki Deadpool görevin ilk saatinde takım arkadaşlarının birçoğunu trajikomik şekilde oluşan kazalara kurban verir. Cable adı verilen güçlü olan cyborg ile mücadele etme adına sadece bir kaç kişi kalırlar. Cyborg karşısında yaşamasını beklemediği bu farklı durumlar yüzünden adeta afallama yaşayan Deadpool, git gide zorlu mücadelesinde sürpriz olaylarla karşılaşacaktır. Böylece Deadpool 2 filminde macera en üst seviyede olacaktır.

Tür: 1080p Film izle - En Net Görüntüde Kaliteli Filmler, 2018 Filmleri - Geçtiğimiz Yılın En İyileri, 480p Film izle - Kotayı Aşmadan En iyi Filmler İçeride, Aksiyon Filmleri - Aksiyonu Sezeceğiniz Mükemmel Filmler, İMDB En İyi Filmler, Komedi Filmleri - Mizahı Yüksek Komedi Filmleri, Macera Filmleri - En İlginç Macera Filmleri FilmFullHDizle.net, Türkçe Altyazılı Filmler - Her Filmde Altyazı Seçenekleri, Türkçe Dublaj Filmler - Akıllara Kazınmış Dublajlar, Yabancı Filmler - Gelmiş ve Gelecek En İyi Aksiyon Filmleri

Yapım: ABD - 18 Mayıs 2018

IMDB Puanı: 7.7

Yönetmen: David Leitch

Oyuncular: Ryan Reynolds, Josh Brolin, Morena Baccarin

Etiketler: , , , , , ,

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?