Sitemizde şuan toplam 136 film bulunmaktadır.

gencobahis egobet

Dijital Esaret izle Yerli Film Full HD 2019

FILM BILGILERI 9 ay önce eklendi
Dijital Esaret izle Yerli Film Full HD 2019

Dijital Esaret izle, Dijitalleşmeyi hicveden, Dijital Esaret ilgi çekici yerli bir yapım olarak öne çıkıyor. Dijital Esaret 2019, Filmde, dijital dünyada her şeyin kendi kontrollerinde olduğunu düşünen bir grup arkadaş, işledikleri çeşitli suçlar sebebiyle kendilerini cezaevinde bulurlar. Dijital dünyada, başlarına neler geleceğini asla tahmin edemeyen gençler, giderek işlerin kontrollerinden çıkması sonucu dijital dünyanın esiri olurlar. Bu süreçte işler bütünüyle karışınca, gençler cezaevine düşüyorlar.Gençler, cezaevinde tanıdık simalarla karşılaşıyorlar.

Dijital Esaret full izle sosyal medya fenomenleri, internet bağımlıları, hackerlar ve online kumar tutkunları da cezaevindedir. Gençlerin ve cezaevindeki diğer kişilerin özgürlüklerine kavuşabilmesi için artık son bir şansları kalmıştır. Gençler, cezaevinden çıkabilmek için soluk soluğa bir mücadeleye başlarlar. Ancak onları bekleyen bazı sürprizler vardır. Dijital suçları sebebiyle cezaevinde bulunan gençler, kurtulabilecek midir? Dijital Esaret, günümüz, internet, sosyal medya, video paylaşım ve oyun bağımlılığını komedi diliyle akıcı bir şekilde anlatan yerli bir yapım. Film, hem internetten kopamayan gençlere hem de çocuklarını sürekli internet konusunda uyaran ailelere hitap etmeyi başaran sürükleyici bir yapım.

Tür: 2019 Filmleri - Bu Yılın Popüler Film Listesi, Komedi Filmleri - Mizahı Yüksek Komedi Filmleri, Yerli Filmler - Geçmişten Günümüze En iyi Filmler

Yapım: Türkiye - 26 Mart 2020

Yönetmen: Birol Güven, Emre Kavuk

Oyuncular: Rasim Öztekin, Özgün Çoban, Yeşim Alıç

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?