Sitemizde şuan toplam 136 film bulunmaktadır.

gencobahis egobet

Dino Brained izle 2019 Türkçe Dublaj

FILM BILGILERI 9 ay önce eklendi
Dino Brained izle 2019 Türkçe Dublaj

Dino Brained 2019 yapımı animasyon türündeki filmin konusu, Aladar adındaki lemurlar tarafından yetiştirilmiş bir dinozorun yaşadığı olaylar ekseninde geçmektedir. Dino Brained izle Aladar’ın çok küçük yaşta ailesiyle yolları ayrılmış ve diğer tüm dinozorlardan daha farklı bir yaşam tarzına sahip olmuştur. Kendi kişisel gelişimini kendi belirleyen Aladar, lemurların arasında büyümüştür. Lemurlarda onu kendi yavruları gibi görmüşlerdir. Aladar, keskin zekasıyla herkesi kendine hayran bırakmaktadır. Ancak çıkan bir fırtına sonrasında, yeryüzüne göktaşları yağmaya başlar. Dino Brained türkçe dublaj izle bu fırtına ve göktaşı yağmuru sonucunda Aladar’ın yuvası da göktaşları nedeniyle darmadağın olacaktır.

Dino Brained izle

Bu arada hayatlarını su bulmaya adayan Dinozor topluluğuna dahil olmak isteyen Aladar, Kron isimli otoriter dinozordan onay alamayacaktır. Dino Brained full izle Lemurlar ise bu su arayışında dinozorlarla birlikte hareket etmek istemezler. Çünkü yapılacak bir ittifakta ağırcanlılar olan dinozorların kendilerini yavaşlatacaklarını düşünmektedirler. Aladar ise bir dinozor olması nedeniyle, dinozorları bırakıp lemurlarla hareket etmeyi kabullenmeyecektir. Bu kararı sonrası dinozorlar ile iş birliğine giren Aladar, üstün zekası ile ilerleyen zamanda dinozorların mücadelesinde lider konumuna yükselecek ve herkes tarafından çok sevilecektir.

Tür: 2019 Filmleri - Bu Yılın Popüler Film Listesi, Animasyon Filmleri - Gerçek mi? Değil mi? Dedirten Filmler, Yabancı Filmler - Gelmiş ve Gelecek En İyi Aksiyon Filmleri

Yapım: ABD - 2019

Yönetmen: Izzy Clarke

Oyuncular: -

Etiketler: , , ,

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?