Sitemizde şuan toplam 136 film bulunmaktadır.

gencobahis egobet

Düşler Ülkesi Türkçe Dublaj izle 2019

FILM BILGILERI 9 ay önce eklendi
Düşler Ülkesi Türkçe Dublaj izle 2019

Animasyon bir yapım olan Düşler Ülkesi izle filminde sıradan yaşantılarından sıkılmış iki arkadaşın, her şeyi mümkün kılan ve her şeyin var olduğu düşler ülkesine gitmeye karar vermeleri ile başlarından geçen olaylar ve yaşadıkları maceralar anlatılıyor. Düşler Ülkesi türkçe dublaj izle akla gelen her şeyin mümkün olduğu düşler ülkesine gitmeye karar veren Barney Axle ve Scout çocukluklarından beridir bunun hayalini kurmaktadırlar. Hayattan istedikleri tek şey bu ülkeye ulaşmaktır.Bir gün artık zamanın geldiğini düşünürler ve hayallerinin peşinden koşmak için büyük çaba harcarlar.

Düşler Ülkesi izle

Düşler Ülkesi 2019 izle bu tek isteklerini gerçekleştirebilmek ikili için çok önemlidir . Her şeyin mümkün olduğu bu ülkede ise akla gelebilecek her şey vardır. Hayal dünyasında bulunan bütün varlıklar bu ülkede yaşamaktadırlar. İçeriye girmenin çok zor olduğu bu ülkeye girebilmek adına ikili ellerinden ne geliyorsa yapacaklardır ve en sonunda ülkeye girmenin yolunu bulan iki arkadaş bu ülkeye girerler. Düşler Ülkesi, burada yaşanan hayat çok daha başkadır. En sonunda hayallerine ulaştıkları için çok mutludurlar. Bu hayatta akla gelebilecek her şey mümkündür. Kahramanlar, canavarlar, periler veya hayalini kurdukları diğer ne varsa bu ülkededir.

Düşler Ülkesi izle 2019

Tür: 2019 Filmleri - Bu Yılın Popüler Film Listesi, Animasyon Filmleri - Gerçek mi? Değil mi? Dedirten Filmler, Yabancı Filmler - Gelmiş ve Gelecek En İyi Aksiyon Filmleri

Yapım: ABD - 18 Ekim 2019

Yönetmen: Evan Tramel

Oyuncular: -

Etiketler: , , ,

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?