Sitemizde şuan toplam 136 film bulunmaktadır.

gencobahis

El-Deccur izle 2020 Yerli Korku

0


FILM BILGILERI 7 ay önce eklendi
El-Deccur izle 2020 Yerli Korku

El-Deccur full ize korku filmleri film severlerin içerisinde fazlaca izleyici kitlesine hâkim bir kategoridir, ancak ülkemizdeki korku ve gerilim filmleri maalesef yurt dışı ile kıyaslanamaz cinstedir. Türk korku filmlerinin genel konusunun ve alışılmışın biraz dışında konuya sahip El-Deccur izle konusu diğerlerine nazaran biraz daha etkileyicidir. Arkeolojik kazı amacı ile daha önceden belirlenen bölgeye yolculuk yapan yedi kişilik ekibin kazı çalışmaları sırasında buldukları büyülü bir obje ile başlayan kötü olaylarını ve hatta canlarına mal olabilecek El-deccur 2020 izle ile tanışmalarını konu alır.

Türk Korku Filmi El-Deccur filmi izle daha öncede belirtiğimiz gibi film Türk yapımı olup yönetmenliğini de Gökhan Arı üstlenmiştir. Peki, film ne zaman gösterime girecek, 20 Aralık 2019 tarihinde korku filmi severler için gösterime girecektir. Filmdeki karakterler arkeoloji öğrencileri ve başlarındaki öğretmenleri etrafında seyretmektedir, kazı amacı ile yapılan çalışmaları sırasında buldukları lanetli nesne ile farkında olmadan El-Deccur’u uyandırmışlardır. Ancak acımasız gerçekle hava kararınca tanışırlar, kamp kurdukları alanda başlarına gelen korkunç olaylar dizisini amatör kamera kayıtları ile görsele çevirebilmektedir.

El-Deccur izle

Kurtulabilmek adına tek umutları ancak güneşin doğması ve sabah olabilmesi olan 7 kişilik ekip hayatlarında daha önce karşılaşmadıkları bir varlıkla tanışmaktadır ve korku dolu deneyim yaşamaktadırlar. Her ne kadar daha önceki ruhani varlık korku filmi standartlarını aşmamış olsa da izlenmeye değer ve farklı tarzı ile bir tık öteye taşıyabilmektedir.

Tür: 2020 Filmleri, Korku Filmleri - Gece Uyutmayan Türden Filmler, Yerli Filmler - Geçmişten Günümüze En iyi Filmler

Yapım: 2020 - Türkiye

Yönetmen: Gökhan Arı

Oyuncular: Fatih Kınacı, Aybars Mengi, İsmail Ülgey

Etiketler: , , , ,

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?