Sitemizde şuan toplam 136 film bulunmaktadır.

gencobahis egobet

Elma Dersem Çık izle 2019 Full HD

FILM BILGILERI 6 ay önce eklendi
Elma Dersem Çık izle 2019 Full HD

Ünlü yazar ve “ilişki uzmanı” Aşkım Kapışmak’ın Elma Dersem Çık izle isimli kitabından uyarlanan bu film aslında bir stand up gösterisini andırıyor. Elma Dersem Çık 2019 izle eğlenceli ve ilginç fragmanından anlaşıldığı üzere filmde Aşkım Kapışmak’ın kitapta ilişkiler üzerine anlattıklarını birebir izleyebilirsiniz. Deneyimli bir ilişki uzmanından günlük hayatınızdaki ilişkilerinize dair farklı tüyolar almak isterseniz bu filmi izlemelisiniz. Film sizin hayatınızda yoğun bir stres kaynağı olarak görülen pek çok sorun üzerine eğiliyor. Elma Dersem Çık full izle bu sorunlara yeni bir bakış açısı getirmeye çalışan filmin ana teması ise insanın kendisini sevmesi.

Kendimizi Nasıl Severiz?
Gündelik hayatımız pek çok sorunla dolu. Elma dersem çık tek parça izle giderek hızlanan bir dünyada bu sorunları hızlı bir şekilde çözmeye çalışırken asıl problemlerimizi ve kendimiz hakkında ne hissettiğimizi sorgulamayı unutabiliriz. Kendimiz üzerine düşünmek ve kendimiz için iyi şeyler hissetmek en önemli problem.
Çünkü insan kendisini sevmedi mi diğer insanlarla olan ilişkisi de zorlaşmaya başlıyor. Çocuklarımız, eşimiz, arkadaşlarımız, iş yerindekiler ve hatta sosyal medyadaki “arkadaşlarımızla” ilişkimizi yeniden gözden geçirelim. Bu konularda yaşadığımız sorunların kaçta kaçının kendimizi sevmemekle ilgili olduğunu çözmeye çalışalım. Aşkım Kapışmak’ın temel iddiası kendimizi sevmemenin ciddi iletişim problemlerine yol açması. Kendini sevmeyen bir insan sorunlarını ve istediklerini çözümleyemez.

O zaman da bunları karşıdakilere aktarabilmesi çok zor olur. Kafamızı dolduran onca sorunun bir kısmını bile paylaşamazsak hayatımız çok zorlaşır. Bu konulara eğlenceli bir bakış açısı izlemek isterseniz Elma Dersem Çık’ı izleyebilirsiniz.

Tür: 2019 Filmleri - Bu Yılın Popüler Film Listesi, Yerli Filmler - Geçmişten Günümüze En iyi Filmler

Yapım: Türkiye - 13 Aralık 2019

Yönetmen: İzzet Başlak

Oyuncular: Aşkım Kapışmak

Etiketler: , , , , ,

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?
 

“Elma Dersem Çık izle 2019 Full HD” filminde 2 Yorum bulunuyor.
  1. aslihan - 6 ay önce demiş ki:

    Sevgilimle izledim admin adamsın

  2. Deniz - 6 ay önce demiş ki:

    Fragmanını izledim çok merak ediyorum bakalım açıldı izleyecem şimdi