Sitemizde şuan toplam 136 film bulunmaktadır.

gencobahis egobet

Gece Gelenler izle 2019 Yerli Korku

FILM BILGILERI 9 ay önce eklendi
Gece Gelenler izle 2019 Yerli Korku

Gizem ve korku türündeki filmleri sevenler için ideal bir yapım olan, gece gelenler konusuyla ilgi çekiyor. Gece Gelenler izle Paul, karısı ve oğluyla, vahşi tabiatın koynunda bir kulübede yaşamaktadır. Gece Gelenler full izle Paul, vahşi doğada ailesiyle kendi düzenlerini kurmuştur. Adam, ailesini dışarıdaki belirsizliklere karşı korumak adına, bazı yasaklar koymuştur. Bu sebeple, aile gündüzleri kulübenin dışına çıkarlarken geceleri, hiç kimse kulübenin dışına çıkmaz. Paul ve ailesinin hayatı bu şekilde tedirgin bir biçimde devam etmektedir.

Gece Gelenler 2019 izle Ailesi, geceleri dışarı çıkmama kuralına harfiyen uymaktadır. Bir gün, zor durumdaki genç bir aile, onlardan yardım ister. Paul’un ailesi ile bu genç aile beraberce kalmaya başlarlar. Geceleri kulübeden çıkmama kuralı, misafir aile için de geçerlidir. Gece Gelenler hd izle her iki aile, gece dışarı çıkmama konusundaki kurala uymak için iyi niyetli bir şekilde çaba gösterirler. Bununla birlikte, dışarıdaki tehdit evdeki kişiler üzerinde ciddi bir paranoya yaratacaktır. Bu paranoya evdeki kişilerin beklenmedik şeyler yapmalarına sebep olacaktır. Film soluk soluğa izlenebilecek bir gizem korku filmi olarak öne çıkıyor.

Tür: 2019 Filmleri - Bu Yılın Popüler Film Listesi, Korku Filmleri - Gece Uyutmayan Türden Filmler, Yerli Filmler - Geçmişten Günümüze En iyi Filmler

Yapım: 1 Kasım 2019 - Türkiye

Yönetmen: Fuat Yılmaz

Oyuncular: Murat Seviş, Müge Taştan, Tahsin Dursun

Etiketler: , , , , ,

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?
 

“Gece Gelenler izle 2019 Yerli Korku” filminde 2 Yorum bulunuyor.
  1. ELİF - 8 ay önce demiş ki:

    İnsanın kanına işliyor şerefsizim

  2. Ozan - 7 ay önce demiş ki:

    Son zamanlarda gördüğüm en iyi korku filmi