Sitemizde şuan toplam 136 film bulunmaktadır.

gencobahis egobet

Hadi Be Oğlum izle 2018 Tek Parça

FILM BILGILERI 8 ay önce eklendi
Hadi Be Oğlum izle 2018 Tek Parça

Hadi Be Oğlum, Bir baba ile onun çok sevdiği biricik oğlu arasındaki hikayeyi konu alan duygu yüklü bir film. Hadi Be Oğlum izle bir çocuk ile tamamen değişecek bir hayatın ve o çocuk için her şeyi yapabilecek bir babanın öyküsünü konu olarak ele alan filmde, Ali bir balıkçıdır. Hadi Be Oğlum full izle balıkçı Ali, tüm hayatını biricik oğlu Efe’ye adamış ve onunla birlikte yaşam sürdürmektedir. Fakat Efe, diğer çocuklara göre farklıdır. Hiç kimseye ve hiçbir şeye ilgi göstermeyen Efe, diğer çocuklar gibi gülüp oynamaz ve tepki vermez.

Hadi Be Oğlum izle

Hadi Be Oğlum 2018 izle babası ile de iletişim kurmayan Efe için, babası Ali çok emek harcar. Hadi Be Oğlum filmi izle ancak her ne denediyse sonuç alamaz, oğlu içinde bulunduğu kabuktan dışarı çıkmaz. Oğlu ile bağ kurmaya çalışan Ali ise bu nedenle yalnızlaşır, geçmişten kaynaklanan pişmanlıkları ve kaybettiği sevdikleri de su yüzüne çıkar. Ali’yi bu hayata bağlayan yegane dal olan oğlu Efe’nin onu anladığını bilmesi Ali’nin tek amacıdır. Yüreği geçmişten gelen izlerle yaralı bir babanın, oğluna beslediği büyük sevgi hayatlarına yön verecektir.

Hadi Be Oğlum izle

Tür: 1080p Film izle - En Net Görüntüde Kaliteli Filmler, 2019 Filmleri - Bu Yılın Popüler Film Listesi, 480p Film izle - Kotayı Aşmadan En iyi Filmler İçeride, 720p Film izle - Full HD Tadında Buz Tutmayan Filmler, Dram Filmleri - Gözyaşlarına Hakim Olamayacağınız Filmler, İMDB En İyi Filmler, Yerli Filmler - Geçmişten Günümüze En iyi Filmler

Yapım: Türkiye - 15 Şubat 2018

IMDB Puanı: 7.1

Yönetmen: Bora Egemen

Oyuncular: Kıvanç Tatlıtuğ, Alihan Türkdemir, Sezai Aydın

Etiketler: , , , , ,

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?