Sitemizde şuan toplam 136 film bulunmaktadır.

gencobahis egobet

Hemen Döneriz izle 2019 Yerli Film

FILM BILGILERI 8 ay önce eklendi
Hemen Döneriz izle 2019 Yerli Film

Komedi filmi izlemeyi sevenler için yeni bir komedi sinema filmi vizyona giriyor. Hemen Döneriz izle çekimleri Edirne’nin Enez ilçesinde yapılan hemen döneriz filmi 4 arkadaşın başından geçen olayları komedi unsurunu kullanarak anlatıyor. Hemen Döneriz full izle filmin başkarakteri olan Özkan saksıda bir çiçek yetiştiriyor. Kendi buluşu ile yetiştirdiği bu çiçeğin strese engel olduğunu kanıtlamayı amaçlıyor. Özkan tam çiçek konusunda başarı elde edip arkadaşları ile kutlama yaparken bir karganın çiçeği yemesiyle hayalleri suya düşüyor.

Hemen Döneriz izle

Hemen Döneriz 2019 izle ancak pes etmeyen Özkan en iyi arkadaşlarından yardım istiyor ve aynı çiçeği aramaya başlıyorlar. Aradıkları çiçeği Edirne’de bulacaklarına inanan arkadaşları Edirne yoluna düşüyorlar. Ancak aksilikler peşlerini bırakmıyor ve bu arkadaşlar bir mafya çetesini çökertiyorlar. Hemen Döneriz hd izle bilmeden çökerttikleri çete ile başlarına dert alıyorlar. Mafya babası tarafından kaçırılan arkadaşlar kendilerini birbirinden komik durumlarda buluyorlar. Bu şekilde olayların geliştiği Hemen Döneriz filmi izle isimli komedi filmi izleyenlere bir buçuk saatlik eğlenceli dakikalar vaat ediyor. Film ilgi çekici tanıtım fragmanı sayesinde komedi severler tarafından filmin merakla beklemesine neden oluyor.

Hemen Döneriz izle

Tür: 2019 Filmleri - Bu Yılın Popüler Film Listesi, Komedi Filmleri - Mizahı Yüksek Komedi Filmleri, Yerli Filmler - Geçmişten Günümüze En iyi Filmler

Yapım: Türkiye - 29 Kasım 2019

Yönetmen: Haydar Işık

Oyuncular: Kadir Polatçı, Burak Satıbol, Gökhan Mumcu

Etiketler: , , , , ,

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?
 

“Hemen Döneriz izle 2019 Yerli Film” filminde 3 Yorum bulunuyor.
  1. Kader - 8 ay önce demiş ki:

    En iyi komedi filmleri arasına girer

  2. Eren - 7 ay önce demiş ki:

    Aciliyor Film

  3. Jon Arditi - 7 ay önce demiş ki:

    guzel bir film