Sitemizde şuan toplam 136 film bulunmaktadır.

gencobahis egobet

İki Gözüm izle Full HD 2019

FILM BILGILERI 8 ay önce eklendi
İki Gözüm izle Full HD 2019

İki Gözüm merhum sanatçı Ahmet Kaya’nın hayatı İki Gözüm isimli sinema filminde anlatılıyor. İki Gözüm full izle 1957 yılında Malatya’da doğan ve şarkılarıyla ün yapan Ahmet Kaya’nın 1999 yılında ödül töreninde yaşadığı saldırıdan sonra Paris’e gitmesi konu ediliyor. İki Gözüm izle biyografik dram niteliğinde bir film olan İki Gözüm’de ünlü sanatçının Paris’te yaşadıkları ve ona ödül töreninde saldırının gerçekleşme sebepleri anlatılıyor. Ancak filmde ünlü sanatçının şarkılarına yer verilmiyor.

Çünkü sanatçının eşi ve çocukları bu filmin çekilmesine karşı çıkıyor. Aynı zamanda şarkılarda telif hakkı bulunduğu içinde yapım tarafından kullanılamıyor. İki Gözüm 2019 izle onun yerine filmde anonim eserlere yer verileceği bilgisi bulunuyor. Sanatçının ailesinin karşı çıkmasına rağmen İstanbul ve Paris’te çekimleri tamamlanan filmde sanatçının ölümüne yer verilmediği bilinirken filmin nasıl olacağı da sanatçının sevenleri tarafından merak ediliyor. İki Gözüm filmi izle ayrıca saldırının gerçekleştiği törende olanlar ve tepki verenlerin tepkisinin sebeplerine de yer verilmesi bekleniyor. Sanatçının özel hayatının değil de ödül töreninde yaşanan saldırı sonrası yaşadıklarına yer verilecek olan İki Gözüm filmi izle isimli filmin yayınlanma tarihi merakla bekleniyor.

İki Gözüm izle

Tür: 2019 Filmleri - Bu Yılın Popüler Film Listesi, Dram Filmleri - Gözyaşlarına Hakim Olamayacağınız Filmler, Yerli Filmler - Geçmişten Günümüze En iyi Filmler

Yapım: Türkiye - 2019

Yönetmen: Gani Rüzgar Şavata, Hakan Gürtop

Oyuncular: Özgür Tüzer, Aleyna Solaker, Serdar Orçin

Etiketler: , , , , ,

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?
 

“İki Gözüm izle Full HD 2019” filminde 7 Yorum bulunuyor.
 1. Eren - 8 ay önce demiş ki:

  Çok güzel bir film

 2. Gulcihan Bayindir - 8 ay önce demiş ki:

  Harika anlamli bi Film izlemeye deger

 3. erkan - 7 ay önce demiş ki:

  Son zamanlarda en duygulandığım filmlerden bir tanesi

 4. erkan - 7 ay önce demiş ki:

  Film çok duygusal peçeteleri hazırlayın

 5. Mehmet Nesip ENSARİOĞLU - 7 ay önce demiş ki:

  Ahmet Kayanın anısına ve adına yakışmışş güzel olmuş

 6. Sefkan - 7 ay önce demiş ki:

  Muhteşem film on numara

 7. Sefkan - 7 ay önce demiş ki:

  Cok guzel