Sitemizde şuan toplam 136 film bulunmaktadır.

gencobahis egobet

Ip Man 4 Final izle (2020) Türkçe Dublaj

FILM BILGILERI 6 ay önce eklendi
Ip Man 4 Final izle (2020) Türkçe Dublaj

Hayatını ve ustası olduğu dövüş sanatını konu alan filmlerin sayesinde tüm dünya üzerinde adını duyurmuş olan Ip Man 4 Final izle, Win Tsun savaş sanatının öncüsü olmakla birlikte, modern savaş sanatının da dâhisiydi. Ip Man 4 Final türkçe dublaj izle öğrencileri arasında dünyaca tanınmış Bruce Lee de yer almaktaydı. Ip Man 4 izle serinin ilk bölümünde ustalar, Ip Man 4 Final full izle çin’in Foshan eyaletinde 1930 yıllarında savaş sanatlarıyla ilgilenmekte ve birbirleriyle takışmaktadırlar. Dövüş ustası Ip Man, bulunduğu eyaletin en tecrübeli, teknik dövüşçüsüdür. Bu Yeteneğini sergilemeyi ve övünmeyi hiç sevmediği gibi öğrenci eğitmek konusunda da kimseyi kabul etmemektedir. Jin Shanzhao adında biriyle yaptığı dövüş sonrası ismi, eyaletinde yayılmıştır.

Ip Man 4 Final izle

Yönetmenliğini tekrardan Wilson Yip’in üstlendiği serinin ikinci bölümü 29 Nisan 2010 Hong Kong’da gösterime girdi. Aksiyon ve Dram öğelerini içinde bulunduran filmde, Ip Man 4 Final filmi izle donnie Yen, Xiaoming Huang ve Sammo Hung Kam-Bo gibi isimleri başrolde görebilirsiniz. Serinin ilk iki bölümüyle milyonların beğenisini toplayan İp Man filmi, 5 Şubat 2016 tarihinde üçüncü bölümüyle Ülkemiz sinemalarında da yerini almayı başardı. 1950’li yılların sonlarına doğru sakin bir yaşamı tercih eden usta İp Man, oğlunu okuldan almaya gider ve orada Cheung Tin-Chi adında biriyle tanışır. Onun da oğlu aynı okulda okumaktadır ve o da İp Man gibi Kung Fu ustasıdır. Çocuklarının okulu sayesinde tanışan ikili arasında farklı bir bağ oluşmaya başlayacaktır.

Ip Man 4 Final izle

3 Ocak 2020’de gösterime girecek olan Ip Man 4 Final, 2020 izle serinin son bölümü olmakla beraber yine izleyiciyi ekrana kilitleyecek gibi görünüyor. WingChun dövüş sanatının ustası Ip Man, ABD’de Kung-Fu dövüş sanatı okulu açıp savaş sanatları ile ilgilenen topluluğu rahatsız eden kendi öğrencisinin yanına gitmeye karar verir. Yönetmenliğini Wilson Yip’in üstlendiği filmin dördüncü serisinde, İp Man karakterine tekrardan Donnie Yen hayat verecek.

Tür: 2019 Filmleri - Bu Yılın Popüler Film Listesi, Aksiyon Filmleri - Aksiyonu Sezeceğiniz Mükemmel Filmler, Dram Filmleri - Gözyaşlarına Hakim Olamayacağınız Filmler, İMDB En İyi Filmler, Yabancı Filmler - Gelmiş ve Gelecek En İyi Aksiyon Filmleri

Yapım: 1 Ocak 2020 - Hong Kong

IMDB Puanı: 7.7

Yönetmen: Wilson Yip

Oyuncular: Donnie Yen, Chan Kwok-Kwan, Scott Adkins

Etiketler: , , , , ,

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?