Sitemizde şuan toplam 136 film bulunmaktadır.

gencobahis egobet

Kara Noel izle Full HD Türkçe Dublaj

FILM BILGILERI 6 ay önce eklendi
Kara Noel izle Full HD Türkçe Dublaj

Hawthorne Koleji öğrencileri Noel tatili için evlerine gider ve okulda çok az kişi kalır. Tam bir sessizliğe bürünen bu okulda bir grup kız arkadaş kalır ve dönem sonu partisi için hazırlıklara başlar. Ama Noel tatili sandıkları gibi geçmeyecektir. Kara Noel izle aslında 1974’de çekilmiş aynı isimli bir filmin yeniden uyarlanması. Kara Noel türkçe dublaj izle korku filmi sevenler için baştan söyleyelim film yeterince gerilim içerse de acımasız bir katiller çetesine karşı direnen ve bir araya gelen kız kardeşlerin de öyküsünü ele alıyor. Kara Noel 2019 izle yani hem korku hem de aksiyon filmi diyebiliriz. Tatil ve korkutucu olayların bir araya getirildiği filmleri seviyorsanız bu filmi de beğenirsiniz. Hiç vazgeçmeyen ve arkadaşlarının ölümünün ardından katile ya da katillere karşı savaşan kız kardeşleri izlemekten keyif alabilirsiniz.

Kara Noel Kız Kardeşler Çetesi

Riley ve arkadaşları dönem sonu partisine hazırlanmaktadır. Kara Noel tek parça izle aynı zamanda okulları Noel tatiline girmiştir. Ancak başlarında ciddi bir tehlike vardır. Siyah maskeli bir katil kızların peşindedir. Bu katil okuldaki kız öğrencileri öldürmeye başlar. Ölü sayısı arttığında kız kardeşler çetesi de harekete geçmiştir ve aralarından bir tanesini bile kurban vermemeye kararlıdır. Ancak ipuçları onların hemen hemen kendi kardeşleri, erkek arkadaşları ve hatta okuldaki öğretmenleri dahil bütün öğretmenlerden şüphelenmelerine neden olur. Kız kardeşler çetesiyle amansız bir savaşa giren katil ya da katiller bu çeteden kimseyi öldüremeyeceklerini fark etmiştir.

Tür: 2019 Filmleri - Bu Yılın Popüler Film Listesi, Gerilim Filmleri - İliklerinize Kadar Gerdiren Filmler, Korku Filmleri - Gece Uyutmayan Türden Filmler, Yabancı Filmler - Gelmiş ve Gelecek En İyi Aksiyon Filmleri

Yapım: ABD, Yeni Zelanda - 27 Aralık 2019

IMDB Puanı: 3.0

Yönetmen: Sophia Takal

Oyuncular: Imogen Poots, Aleyse Shannon, Lily Donoghue

Etiketler: , , , ,

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?