Sitemizde şuan toplam 136 film bulunmaktadır.

gencobahis egobet

Keşfedilmemiş Çocuklar izle Full HD Yerli Film

FILM BILGILERI 9 ay önce eklendi
Keşfedilmemiş Çocuklar izle Full HD Yerli Film

Türk yapımı olarak çekilen ve yapımı düzenlenen filmin konusunu ailesi tarafından terk edilen çocukların hayatına odaklanıyor. Keşfedilmemiş Çocuklar izle, Çocuk yuvasında yaşayan ve ailelerinin istemediği çocukların doğaüstü yeteneklerinin olması olayları daha da ilginç kılıyor. Hayata tutunmak için çaba gösteren çocuklar her şeyden habersiz bir şekilde hayatlarına devam ederken kirli sokaklarda dolaşan insanların amaçlarından kaçmayı başaramıyorlar. Keşfedilmemiş Çocuklar full izle çocukları ele geçirmek ve bu özellikleri kendi amaçları için kullanmak isteyenler tarafından zorlanan çocuklar bu sorun ile karşı karşıya kalmak durumunda kalır.

Keşfedilmemiş Çocuklar

Öğretmenlerinden destek almak isteyen çocuklar birlikte bu kötü niyetli insanların üstesinden gelmek çabalamaya başlarlar. Tehlikeli olabilecek kadar büyük boyutlara gelen durum karşısında çocuklar özelliklerini kullanarak ve öğretmenlerinden destek alarak mücadele etmeye başlarlar. Çocuklar bu durum karşısında kurtulmak için mücadele verirken başlarına oldukça farklı olaylar geliyor. Keşfedilmemiş Çocuklar 2019 Öğretmenlerinden görmek istedikleri yardımın sonucunda ise kötü niyetli kişilere karşı birlik olduklarında başarılı olacaklarını düşünürken farklı durumlar ile karşı karşıya kalıyorlar. Eğlenceli ve heyecanlı dakikaların bolca yer aldığı yapım oldukça talep görüyor.

Keşfedilmemiş Çocuklar izle

Tür: 2019 Filmleri - Bu Yılın Popüler Film Listesi, Dram Filmleri - Gözyaşlarına Hakim Olamayacağınız Filmler, Yerli Filmler - Geçmişten Günümüze En iyi Filmler

Yapım: Türkiye - 4 Ekim 2019

Yönetmen: Bülent Terzioğlu, Korkmaz Yalınkılıç

Oyuncular: Esin Civangil, Bilal Savdert, Ümit Acar

Etiketler: , ,

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?