Sitemizde şuan toplam 136 film bulunmaktadır.

gencobahis

Kırk Yalan izle 2019 Tek Parça Yerli Film

6


FILM BILGILERI 8 ay önce eklendi
Kırk Yalan izle 2019 Tek Parça Yerli Film

Kırkyalan Trakyalı bir grubun arkadaşın bir gece başından geçenleri anlatan bir Türk komedisi. Kırk Yalan izle edirne’de sürekli yalan söylemesiyle ün salmış olan Kırk yalan full izle yine de arkadaşları tarafından sevilir ve onları her zaman kandırmayı başarır. Bir ziraat teknikeri olan Kırkyalan’ın asıl ismi Tahsin’dir. Çocukluk arkadaşı Sadık uzun zamandır sevdiği Halime’nin babasını razı edince nihayet düğün hazırlıkları başlar. Kırk Yalan 2019 izle düğün için Kırkyalan, Sadık ve diğer arkadaşları Pınarhisar’a gidecektir. Düğüne giden bu grubun içerisinde Sümsük Kamil ve hem asosyal hem de sürekli kitap okuyan Koray da yer alır. Bu ekip düğün gecesi Kırkyalan’ın Afrika’dan getirdiği bir meyveyi yer ve olaylar başlar.

Kırk Yalan izle

Kırkyalan arkadaşının düğününe Afrika’dan gelen amarula adlı bir armut çeşidi ile gelir. Kırk Yalan tek parça izle meyvenin çok güzel olduğunu söyleyip arkadaşlarına yediren Kırkyalan amarulanın asıl özelliğini söylemez. Aslında bu meyve Afrika’da yetişen de doğal olarak alkol içeren bir meyvedir. Çok miktarda yiyen herkes bilinç kaybına uğrayabilir. Düğün gecesi damat da dahil herkes Kırk Yalan filmi izle amarula yer ve ertesi gün bilmedikleri bir yerde uyanır.

Kırkyalan izle 2019 Full HD

Üstelik kimse o geceye dair bir şey hatırlamaz. Uzun bir süre hem damadın yerini hem de gece ne yaptıklarını bilemeyen bu ekip bir maceraya girişir. Çünkü gece her ne olduysa birisi uzun süredir traktör almak için biriktirdiği parayı, bir diğeri çok sevdiği bıyıklarını kaybetmiştir. Gece yaşananlar sadece bununla sınır değildir. Bu eğlenceli film komedi sevenleri sinema salonlarına bekliyor.

Tür: 2019 Filmleri - Bu Yılın Popüler Film Listesi, Komedi Filmleri - Mizahı Yüksek Komedi Filmleri, Yabancı Filmler - Gelmiş ve Gelecek En İyi Aksiyon Filmleri

Yapım: Türkiye - 20 Aralık 2019

IMDB Puanı: 4.1

Yönetmen: Hamdi Alkan

Oyuncular: Oğuzhan Uğur, Timur Acar, Sinan Bengier

Etiketler: , , , , ,

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?
 

“Kırk Yalan izle 2019 Tek Parça Yerli Film” filminde 1 Yorum bulunuyor.
  1. Hasan - 6 ay önce demiş ki:

    Filmi seyretmeden ne yorumu yapacağız