Sitemizde şuan toplam 136 film bulunmaktadır.

gencobahis egobet

Kuzular Firarda 2 izle (2019) Türkçe Dublaj

FILM BILGILERI 9 ay önce eklendi
Kuzular Firarda 2 izle (2019) Türkçe Dublaj

Kuzular Firarda 2, Mossingham kasabası, kendi halinde sessiz sakin bir yerdir. Kuzular Firarda 2 izle bir gün gökyüzünde ortaya çıkan, esrarengiz, garip ışıklar, merak ve endişe yaratmıştır. Bu ışıklar, samanyolu dışı bir ziyaretçi olduğu anlamına gelmektedir. Şaşkın uzaylı, Mossy Bottom Çiftliği’nin yakınlarına düşmüştür. Koyun Shaun, bu uzaylıya odaklanır ve ona evini bulması için yardımcı olmaya karar verir. Koyun Shaun ve arkadaşlarının başarılı olması yalnız onları değil, dünyadaki tüm canlıları yakından ilgilendirmektedir. Samanyolu dışından bir uzaylı, Mossy Bottom Çiftliği’nin yakınlarına düşer.

Kuzular Firarda 2 türkçe dublaj izle koyun Shaun ve arkadaşları bu uzaylıya evinin yolunu bulması konusunda yardımcı olurlar. Shaun ve arkadaşlarının görevi son derece zordur. Çünkü uzaylıyı, hem tehlikeli bir örgütten kurtarmaya hem de ona evinin yolunu bulması konusunda yardımcı olmaya çalışırlar. Shaun ve sürüsü başarılı olmak zorundadır. Çünkü bu sadece onları değil, dünyada yaşayan tüm canlıların geleceğini yakından ilgilendiren bir durumdur. Shaun ve arkadaşları Mossy Bottom Çiftliği’ndeki Farmageddon’u engellemeyi başarabilecekler mi? Animasyon türündeki yapımları sevenler için, film, konusuyla ilgi çekmeyi başarıyor.

Tür: 2019 Filmleri - Bu Yılın Popüler Film Listesi, Aile Filmleri - En Sıcak Aile Tablolarına Eşlik Eden Filmler, Animasyon Filmleri - Gerçek mi? Değil mi? Dedirten Filmler, Yabancı Filmler - Gelmiş ve Gelecek En İyi Aksiyon Filmleri

Yapım: 16 Ocak 2020 - İngiltere

Yönetmen: Will Becher, Richard Phelan

Oyuncular: Justin Fletcher, John B. Sparkes, Kate Harbour

Etiketler: , ,

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?
 

“Kuzular Firarda 2 izle (2019) Türkçe Dublaj” filminde 2 Yorum bulunuyor.
  1. musti - 8 ay önce demiş ki:

    EFSANE FİLM 😀

  2. jan - 7 ay önce demiş ki:

    cok iyi