Sitemizde şuan toplam 136 film bulunmaktadır.

gencobahis egobet

Merhaba Güzel Vatanım izle 2019 Full HD

FILM BILGILERI 9 ay önce eklendi
Merhaba Güzel Vatanım izle 2019 Full HD

Edebiyat dünyasının ünlü şairi Nazım Hikmet’in hikayesi bir sinema filmine daha konu oluyor. Merhaba Güzel Vatanım izle isimli filmde ünlü şair Nazım Hikmet’in Moskova’ya gidişi ve orada yaşadıkları anlatılıyor. Merhaba Güzel Vatanım full izle belgesel türünde olan bu filmde Nazım Hikmet’in hayatının dramı konu ediliyor. Filmde aynı zamanda Nazım Hikmet’i kendine örnek alan yazar Ahmet Ümit’in hikayesine de yer veriliyor. Merhaba Güzel Vatanım hd izle tıpkı Nazım Hikmet gibi Moskova’ya giden ve başından türlü olayların geçtiği Ahmet Ümit’in hikayesi filmde işleniyor. Nazım Hikmet ve Ahmet Ümit’in Moskova’da yaşadıkları olaylar filmin ana temasını oluşturuyor.

Merhaba Güzel Vatanım izle

Merhaba Güzel Vatanım 2019 izle İki ismin özellikle Moskova’da yaşadıkları olaylar sonrasında nasıl edebiyat alanında kendilerini duyurarak ünlü birer isim oldukları anlatılıyor. Filmde iki edebiyatçının hikayelerinin geçtiği zamanda Türkiye’de yaşanan tarihi olaylara da yer veriliyor. Bu hikaye ile yazar Ahmet Ümit’in ünlü şairi örnek alarak nasıl hayatını kurtardığı ve ünlü bir yazar olduğu vurgulanıyor. Edebiyatçı iki ismin hayatının dramatik bir bakış açısıyla anlatıldığı belgesel türündeki filmin çekimlerinin Moskova, Bursa ve Gaziantep’te tamamlandığı biliniyor. Söz konusu belgesel türündeki filmin özellikle Nazım Hikmet hayranları tarafından ilgiyle izlenmesi bekleniyor.

Merhaba Güzel Vatanım izle

Tür: 2019 Filmleri - Bu Yılın Popüler Film Listesi, Dram Filmleri - Gözyaşlarına Hakim Olamayacağınız Filmler, Yerli Filmler - Geçmişten Günümüze En iyi Filmler

Yapım: 1 Kasım 2019 - Türkiye

Yönetmen: Cengiz Özkarabekir

Oyuncular: Yetkin Dikinciler, Serkan Altıntaş, Berna Laçin

Etiketler: , , , ,

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?
 

“Merhaba Güzel Vatanım izle 2019 Full HD” filminde 1 Yorum bulunuyor.
  1. Fedai - 8 ay önce demiş ki:

    Ya bu film beni oldukça duygulandırdı ağlamalık kategori aç admin efsanesin sen