Sitemizde şuan toplam 136 film bulunmaktadır.

gencobahis egobet

Midway izle 2019 Türkçe Dublaj

FILM BILGILERI 9 ay önce eklendi
Midway izle 2019 Türkçe Dublaj

Film 2. Dünya Savaşının sürdüğü sırada Japonya ile Amerika Birleşik Devletleri arasında geçen Midway Muharebesi’ne ait gerçek hikayeyi konu olarak işliyor. Midway izle 2. Dünya Savaşı’nın dönüm noktası olan Midway Muharebesi’nde Japonya’nın hedefi stratejik öneme sahip Midway adasını alarak ABD uçak gemilerini ortadan kaldırmaktı. Bu hedef için Japonlar bir saldırı planlar ancak Amerika, Japonya’ya ait şifreleri kırarak muhabere öncesi Japonları durdurmayı başarır. Japonların planının deşifre olması ile artık her şey bambaşka bir hal almıştır. Midway türkçe dublaj izle Japonlar hedeflediklerini elde edemezler fakat pes etmeye de yanaşmazlar.

Midway izle

Midway 2019 izle, Amerika’ya ait üç uçak gemisi ile oluşturulan iki farklı görev kuvveti, Japonların yaklaşması beklenen yerleri korumaktadır. Savaşlarda şans faktörü daima her şeye hazırlıklı olan taraftan yanadır ve savaşları en az hata yapan taraf kazanmaktadır. Midway full izle düşman tahmin edilenden daha güçlü çıksa da doğru yapılan planlar başarıyı doğurur. Amerika tarafından yapılan planında bu nitelikteydi. Pusu planlandığı şekilde işledi ve Midway dikkat dağıtmada önemli bir görev gördü. Midway Savaş kahramanlarının gerçek hikayesini anlatan bir film.

Tür: 2019 Filmleri - Bu Yılın Popüler Film Listesi, Aksiyon Filmleri - Aksiyonu Sezeceğiniz Mükemmel Filmler, Savaş Filmleri - Kan Gövdeyi Götüren Türden, Yabancı Filmler - Gelmiş ve Gelecek En İyi Aksiyon Filmleri

Yapım: ABD - 28 Kasım 2019

Yönetmen: Roland Emmerich

Oyuncular: Luke Evans, Patrick Wilson, Nick Jonas

Etiketler: , , , , ,

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?
 

“Midway izle 2019 Türkçe Dublaj” filminde 1 Yorum bulunuyor.
  1. ali - 8 ay önce demiş ki:

    en iyi film