Sitemizde şuan toplam 136 film bulunmaktadır.

gencobahis egobet

Müfreze izle 2019 Yerli Film

FILM BILGILERI 9 ay önce eklendi
Müfreze izle 2019 Yerli Film

Müfreze izle, Bir Türk yapımı olan filmde bir kız çocuğunun hayatını kurtarmak isteyen askeri ekibin başından geçenlere yer veriliyor. Terör sorunu nedeniyle işgal altında olan bir bölgede aniden ortaya çıkan bir zehirlenme durumu olur. Zehirlenmenin nedenini ise içilen sudan kaynaklandığı kısa süre içinde anlaşılır. Köye bir doktor gönderilmesine karar verilir. Gönderilen doktora ise tedavi süresinde 9 asker eşlik edecektir. Hastaların sayısı fazla olmasına karşılık içlerinden bir tanesinin durumu son derece ağırdır.

Müfreze izle

Küçük bir kız çocuğu Doktor Kemal ve yanındaki 7 kişilik ekip ile hastaneye ulaştırılmak zorundadır. Bu durum hem tehlikeli hem de yapılması zorunlu bir hal alınca ekip yola çıkmaya karar verir. Aniden başlayan terör saldırısı ise ekibin şehirde bulunan hastaneye ulaşmasını oldukça zor bir duruma getirir. Saatlerce süren çatışmalar ve uğraşlar verilmesi gerekir. Verilen uğraşlar sırasında yaşanan olayların da ekrana taşındığı yapımda küçük kızın hayatının kurtarılması için gereken her şey yapılır. Duygusal ve dram öğelerine yer verilen yapımı mutlaka izlemelisiniz.

Tür: 2019 Filmleri - Bu Yılın Popüler Film Listesi, Dram Filmleri - Gözyaşlarına Hakim Olamayacağınız Filmler, Yerli Filmler - Geçmişten Günümüze En iyi Filmler

Yapım: Türkiye - 11 Ekim 2019

Yönetmen: Enes Bilal Taşçı

Oyuncular: Sera Tokdemir, İsmail Hakkı, Rabia Yalçın

Etiketler: ,

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?