Sitemizde şuan toplam 136 film bulunmaktadır.

gencobahis egobet

Müslüm Filmi izle 2018 Full HD

FILM BILGILERI 9 ay önce eklendi
Müslüm Filmi izle 2018 Full HD

Arabesk müzik denilince akla gelen en önemli isimlerden bir tanesi olan Müslüm Gürses’in hayatının beyaz perdeye aktarıldığı bir yapım olmasından dolayı fazlasıyla sevilen yapımlar arasında yer alan bir filmdir. Müslüm filmi izle, Adana’da pamuk işçiliği yapan bir ailede dünyaya gelen Müslüm babasının sorumsuzluğundan dolayı kardeşleri ve annesine bakmak zorunda kalıyor. Müslüm full izle bu sırada sazla tanışan ve eğitim almak isteyen Müslüm babası tarafından şiddet de görmeye başlayan ailesinin dağılması sonucunda zor günler yaşamaya başlıyor.

Müslüm izle

Müslüm 2018 izle, çeşitli yarışmalara katılan ve ardından da İstanbul’da aranan bir ses olan Müslüm’ün hayatındaki her noktaya değiniliyor. Hapishanede yatan babası ile kız kaçıran erkek kardeşinin hikayelerine de ayrıca yer veriliyor. Müslüm izle aşık olup evlendikten sonra hayatına farklı mutluluklar girmesine karşılık yine de alkol sorunundan kurtulamıyor. Hayatının gözler önüne serildiği bu filmde gerçek ve hayatın içinden duygulara sıklıkla yer veriliyor. Biyografi tarzında çekilen filmin sanatçının hayatını tamamen yansıtması için tüm detaylara yer verildiği gözlerden kaçmayacak şekilde ortaya koyuluyor. Sanatçının hayatındaki zorluklar hissettirilmeye çalışılıyor.

Müslüm izle

Tür: 2019 Filmleri - Bu Yılın Popüler Film Listesi, Romantik Filmler - Çiftlere Göre En iyi Filmler, Yerli Filmler - Geçmişten Günümüze En iyi Filmler

Yapım: Türkiye - 26 Ekim 2018

IMDB Puanı: 8.0

Yönetmen: Ketche, Can Ulkay

Oyuncular: Timuçin Esen, Zerrin Tekindor, Ayça Bingöl

Etiketler: , , , ,

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?