Sitemizde şuan toplam 136 film bulunmaktadır.

gencobahis egobet

Ölüm Günün Kutlu Olsun 2 izle Türkçe Dublaj HD

FILM BILGILERI 7 ay önce eklendi
Ölüm Günün Kutlu Olsun 2 izle Türkçe Dublaj HD

Ölüm Günün Kutlu Olsun 2 gerilim ve korku alanında bir seri olan Ölüm Günün Kutlu Olsun 2 türkçe dublaj izle isimli filmi ile devam ediyor. Seri tema olarak oldukça beğenildiğinden dolayı devam filmi çekilmesine karar verildi. Konu olarak ise doğum gününde bir döngüye giren genç bir üniversitelinin durumu seçiliyor. Ölüm Günün Kutlu Olsun 2 izle filmin ilkinde sabah uyanan genç kadın her uykuya daldığında maskeli bir katil tarafından öldürüldüğünü görüyor. Bu durumdan kurtulmak için ise katil kendini öldürmeden önce katilin kim olduğunu anlamak zorunda olduğunu fark ediyor.

Ölüm Günün Kutlu Olsun 2

Ölüm Günün Kutlu Olsun 2 full izle devam Filmi Serinin ikinci filminde ise yine aynı durum genç kadının yakın arkadaşlarından bir tanesinin başına geliyor. Durumu daha önce yaşamış olduğundan dolayı arkadaşına yardım etmek isteyen kadın sorunun neden kaynaklandığını anlamak istiyor. Bir deneme sonucunda bu durumun ortaya çıktığını fark ettikten sonra diğer taraftan da katilin kim olduğunu anlamak ile uğraşıyor. Ölüm Günün Kutlu Olsun 2 filmi izle katil öldürmeden önce olayın çözülmesi için ise oldukça kısıtlı bir zaman dilimi bulunuyor. Heyecanlı bir yapım olarak ilgi çekmeye devam ediyor.

Tür: 1080p Film izle - En Net Görüntüde Kaliteli Filmler, 2019 Filmleri - Bu Yılın Popüler Film Listesi, 480p Film izle - Kotayı Aşmadan En iyi Filmler İçeride, 720p Film izle - Full HD Tadında Buz Tutmayan Filmler, Komedi Filmleri - Mizahı Yüksek Komedi Filmleri, Korku Filmleri - Gece Uyutmayan Türden Filmler, Türkçe Altyazılı Filmler - Her Filmde Altyazı Seçenekleri, Türkçe Dublaj Filmler - Akıllara Kazınmış Dublajlar, Yabancı Filmler - Gelmiş ve Gelecek En İyi Aksiyon Filmleri

Yapım: ABD - 21 Şubat 2019

IMDB Puanı: 6.2

Yönetmen: Christopher B. Landon

Oyuncular: Jessica rothe, Israel broussard, Suraj sharma

Etiketler: , , , ,

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?