Sitemizde şuan toplam 136 film bulunmaktadır.

gencobahis

Ölümsüzlerin Savaşı izle 2020 Türkçe Dublaj

3


FILM BILGILERI 7 ay önce eklendi
Ölümsüzlerin Savaşı izle 2020 Türkçe Dublaj

The Immortal Wars: Resurgence The Immortal Wars: Resurgence filmi ülkemizde Ölümsüzlerin Savaşı izle ile yayınlanmıştır. Ölümsüzlerin Savaşı filminin ana konusu, Dominion karşısında büyük bir savaşa giren Trikalypse ile isyancıların hikayesidir. Dünyanın savaş nedeniyle yerle bir olması ile insanlar ve devant adlı süper güçlü savaşçılar arasında bir kaos oluşur. Ölümsüzlerin Savaşı türkçe dublaj izle iki tür arasında yaşanan bu kaos sonucunda Domin isimli birisi dünyayı korumak amacı ile dünya üzerinde bulunan türleri sektörlere ayırabilecek ve yönetebilecek bir sistem geliştirmiştir. Aynı zamanda bu sistem aracılığı ile halkın güvenliğinin sağlanacağını söylemiştir. Ancak bu şirketin amacı asılında bu değildir.

Ölümsüzlerin Savaşı 2020 izle şirketin asıl istediği çok daha güçlü askerler ve silahlar yaratarak dünyayı tek başlarına yönetecek tarzda bir güç geliştirmektedir. Şirketin gerçek amacını fark edenler ise bu düzene isyan etmeye başlamıştır. Ölümsüzlerin Savaşı full izle bu isyan sonucunda şirket ile gücü ele geçirmeye çalışan Dominion arasında çetin bir savaş başlamıştır. Ancak bu zorlu yolculukta çabuk davranmaları ve acele etmeleri gereklidir. Çünkü şirket çoktan 1 milyar kişinin ölümüne yol açmıştır. Film Hakkında Detaylar Film 13 Aralık 2019 yılında vizyona girmiştir. Filmin toplam süresi 1 saat 52 dakika olarak belirlenmiştir. Film kategori olarak aksiyon filmleri kategorisinde yer alır. Film Amerika Birleşik Devletleri tarafından çekilmiştir. Film puan olarak İMDB sitesi üzerinden 2,4 almıştır. Bu puan 10 üzerinden belirlenen bir puandır.

Tür: 2020 Filmleri, Aksiyon Filmleri - Aksiyonu Sezeceğiniz Mükemmel Filmler, Yabancı Filmler - Gelmiş ve Gelecek En İyi Aksiyon Filmleri

Yapım: 2020

Yönetmen: Joe Lujan

Oyuncular: Eric Roberts, Mindy Robinson, Bill Oberst Jr.

Etiketler: , , , ,

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?