Sitemizde şuan toplam 136 film bulunmaktadır.

gencobahis egobet

Palyaço izle 2019 Türkçe Dublaj Full HD

FILM BILGILERI 9 ay önce eklendi
Palyaço izle 2019 Türkçe Dublaj Full HD

Palyaço izle, Palyaço 2019 izle, Korku türüne ait bir film olan Clown Motel isimli yapım, bekarlığa veda partisi için Las Vegas’ta çılgınlarca eğlenmeyi amaçlayan bir arkadaş grubunun başından geçenler anlatılıyor. Palyaço türkçe dublaj izle Las Vegas’ın ünlü motellerinden Clown Motel’e gelen bu grup, burada diğer arkadaşları ile bir araya gelirler. Moteldeki ilk geceleri çok eğlenceli geçmiştir ve herkes bu durumdan dolayı mutludur. Bu nedenle bekarlığa veda partisini birkaç gün daha uzatmaya karar verirler. Ancak motelde bir takım tuhaflıklar olduğunu fark etmeye başlarlar ve grup bu sırada bazı söylentileri duyar.

Bu söylentilere göre bir zamanlar bu motelde yaşayan palyaçoların ruhları halen daha odalardadır. Bu durumu araştırmaya başlayan gençler, çok korkunç ve ilginç gerçekler ile yüz yüze gelmeye başlarlar. Kendi yaşamlarından bazı bölümlerle de ilgisi olan bu motelde, macera ve korkunun iç içe olduğu bir gece daha yaşarlar. Hikayede aynı zamanda motelin farklı tuhaflıkları da işleniyor. Moteldeki palyaçoların, ruhlarının neden hala orada olduğu ve bir zamanlar yaşadıkları odaları terk etmedikleri hakkında gençlerin yaptıkları araştırmalar ilginç bilgilere ulaşmalarını sağlıyor.

Tür: 2019 Filmleri - Bu Yılın Popüler Film Listesi, Korku Filmleri - Gece Uyutmayan Türden Filmler, Yabancı Filmler - Gelmiş ve Gelecek En İyi Aksiyon Filmleri

Yapım: ABD - 1 Kasım 2019

IMDB Puanı: 6.8

Yönetmen: Joseph P. Kelly

Oyuncular: Martin Klebba, Ari Lehman, Tony Moran

Etiketler: , ,

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?