Sitemizde şuan toplam 136 film bulunmaktadır.

gencobahis egobet

Saklambaç izle 2019 Türkçe Dublaj

FILM BILGILERI 7 ay önce eklendi
Saklambaç izle 2019 Türkçe Dublaj

Ready or not filmi dilimize Saklambaç olarak çevrilmiştir. Saklambaç izle, Filmin temelinde yeni evlenen genç bir kadın yer alır. Kadın severek evlendiği eşinin evine yerleştikten hemen sonra mutluluğunu eşinin ailesi ile tanışarak daha da büyütmek ister. Bunun için de eşinin ailesi ile tanışmak istediğini dile getirir. Eşinin ailesi de bu konuda hem fikir olduğundan dolayı bir yemek düzenlenmesi ile tanışma ortamı hazırlanmasına karar verilir.

Aile yemeği olması planlanan bu yemek ilk başlarda tam olarak da bu şekilde ilerlerken birden işlerin rengi değişmeye başlar. Aniden yemek olarak düşünülen ortam insanların canını kurtarmak için kapma ve kovalama zorunluluğu olan bir hal alır. Bu savaş korkunç ölümlerin yaşanmasına da neden olur. Kadın ne yapacağını anlamadığı bu ortamdan canlı çıkmak ve kimseye zarar vermemek için uzun çabalar vermek zorunda kalacağını anlar. Heyecan ve gerilim dolu bir hikayenin ele alındığı film izleyenlere gerilim alanında oldukça farklı sahneler veriyor. Yorumlarının da son derece iyi olduğu yapım dikkat çekiyor.

Tür: 2019 Filmleri - Bu Yılın Popüler Film Listesi, Gerilim Filmleri - İliklerinize Kadar Gerdiren Filmler, Komedi Filmleri - Mizahı Yüksek Komedi Filmleri, Korku Filmleri - Gece Uyutmayan Türden Filmler, Türkçe Altyazılı Filmler - Her Filmde Altyazı Seçenekleri, Türkçe Dublaj Filmler - Akıllara Kazınmış Dublajlar

Yapım: ABD - 11 Ekim 2019

Yönetmen: Tyler Gillett, Matt Bettinelli-Olpin

Oyuncular: Samara Weaving, Adam Brody, Mark O'Brien

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?
 

“Saklambaç izle 2019 Türkçe Dublaj” filminde 1 Yorum bulunuyor.
  1. melih - 7 ay önce demiş ki:

    Son zamanlarda izlediğim en sağlam filmlerden bir tanesi