Sitemizde şuan toplam 136 film bulunmaktadır.

gencobahis egobet

Sar Başa izle Full HD 2019

FILM BILGILERI 9 ay önce eklendi
Sar Başa izle Full HD 2019

Sar Başa filmi komedi türünde yer alan bir sinema filmidir. Sar Başa izle filmde üniversite sınavına girmeden önce hafızasını kaybeden bir gencin hikayesi anlatılıyor. Sar Başa full izle hafızasına kaybeden Ussal adlı genç, abisi ve arkadaşları ile aynı evi paylaşırken üniversite sınavına bir gün kala arkadaşları yüzünden hafızasını kaybederek her şeyi unutuyor. Sar Başa hd izle Ussal isimli gencin arkadaşları onun çok hazırlandığı üniversite sınavına girebilmesi için hafızasını yerine getirmeye çalışıyorlar. Bu çabalar sonunda da ekip olarak çeşitli komik durumlara maruz kalıyorlar.

Sar Başa izle

Arkadaşlarının hafızasını geri getirmek için kavgalara karışıyorlar hatta hapse bile düşüyorlar. Sar Başa 2019 izle hafızanın geri gelmesi çabalarının yanı sıra filmde yer alan karakterlerin özel hayatlarına da yer verilerek hikayenin bir tek konu etrafında dönmesinin önüne geçiyorlar. Kısaca Sar Bana isimli komedi filmi izleyicilerine 95 dakikalık bir komedi filmi vaat ediyor. Üstelik eğlenceli sahnelerle birçok izleyiciye de hitap edecek gibi duruyor. Ayrıca bu filmde diğer filmlerde olduğu için argo kelimeler ve küfürler bulunmadığı için kişiler sevdikleri ile birlikte bu filmi zevkle izleyebiliyorlar.

Sar Başa izle

Tür: 2019 Filmleri - Bu Yılın Popüler Film Listesi, Komedi Filmleri - Mizahı Yüksek Komedi Filmleri, Yerli Filmler - Geçmişten Günümüze En iyi Filmler

Yapım: Türkiye - 23 Ağustos 2019

Yönetmen: Berk Alan

Oyuncular: Alper Rende, Kemal Can Parlak, Ali Biçim

Etiketler: , , , , ,

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?