Sitemizde şuan toplam 136 film bulunmaktadır.

gencobahis egobet

Sevimli Sihirbazlar izle 2019 Türkçe Dublaj

FILM BILGILERI 9 ay önce eklendi
Sevimli Sihirbazlar izle 2019 Türkçe Dublaj

Çocuk animasyon türündeki Groundhog Dave isimli yapım, ülkemiz de Sevimli Sihirbazlar adı altında gösterilecek. Sevimli Sihirbazlar izle, kendilerine ait kasabalarını korumak ve değişimini önlemek için zorlu ve çetin bir mücadele veren neşeli ve sevimli kahramanların macera dolu hikayelerini konu olarak işliyor. Sevimli Sihirbazlar türkçe dublaj izle mevsim Sihirbazı olarak görevli Dave, bir gün hava durumu ile alakalı yeni bir kehanette bulunma amacıyla kulübesinden dışarı çıkar.

Sevimli Sihirbazlar 2019 izle Bucketville isimli kasabadaki değişimi gözlemlemek ve anlayabilmek için kasabayı ve çevresini dolaşan mevsim sihirbazı Dave, çiçeklerin değiştiğini ve gökyüzünün ise olmaması gerektiği derecede bulutlar ile kaplanmış olduğunu fark eder. Bu olaydan sonra Dave ve diğer arkadaşları, bu değişikliklerin arkasında saklı dehşet verici gerçekle yüz yüze gelirler.

Mr. Whatnot adındaki zengin bir karıncayiyen, kahramanlarımızın yaşadığı kasabayı tümüyle satın almıştır ve amacı bu kasabayı büyük bir alışveriş merkezine dönüştürmektir. Mr. Whatnot, bu iş için hazırlıklara başlar ve değişimi gerçekleştirmeye koyulur. Kasabalarını tekrar eski haline döndürmeyi kafalarına koyan Dave ile arkadaşları ise bu konuda zorlu bir mücadeleye başlarlar.

Tür: 2019 Filmleri - Bu Yılın Popüler Film Listesi, Animasyon Filmleri - Gerçek mi? Değil mi? Dedirten Filmler, Yabancı Filmler - Gelmiş ve Gelecek En İyi Aksiyon Filmleri

Yapım: ABD - 1 Kasım 2019

IMDB Puanı: 7.9

Yönetmen: James Snider

Oyuncular: -

Etiketler: , , ,

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?