Sitemizde şuan toplam 136 film bulunmaktadır.

gencobahis egobet

Şuursuz Aşk izle Yerli Film Full HD 2019

FILM BILGILERI 6 ay önce eklendi
Şuursuz Aşk izle Yerli Film Full HD 2019

20 Aralıkta vizyona girecek olan Şuursuz Aşk filmi izle türk sinemasının son yıllardaki en başarılı projeleri arasında gösterilebilir. Şuursuz Aşk izle romantik, dram türünün örneği olan film, Şuursuz Aşk full izle yaklaşık olarak 2 saat boyunca izleyiciyi Menekşe ile Yusuf’un hayatının içine çekmeyi başarıyor. Akıl hastanesinde geçen film, hüzünlü bir aşk hikayesini konu ediyor.

Menekşe ve Yusuf

Akıl hastanesinde tedavi gören Menekşe genç bir kadındır. Şuursuz Aşk yerli filmi izle İşkence gördüğü için akıl sağlığı bozulan Yusuf’ta aynı hastaneye gönderilir. Aslında benzer kaderi paylaşan iki gencin yolları kesişir ve çok zaman geçmeden ikili arasında bir aşk başlar. Mutlak masumiyetin her zaman kazandığı dünyada, farklı hayatlar ve zorlukların göz önüne serildiği yapım, başrol oyuncularının başarılı performanslarıyla bir seyir şölenine dönüşüyor. Şuursuz Aşk 2019 izle aşka dokunan, her zaman iyiliğin kazandığı, verdiği mesajlarla izleyiciyi gerçeklerle yüzleştiren film herkesi derinden etkilemeyi başarıyor.

Etkileyici Bir Aşk Hikayesi

Şuursuz Aşk izle

1980 ihtilalini konu alan film, engelli bir simitçi olan Yusuf ve yine tedavi gören Menekşe’nin aşk hikayesini farklı bir bakış açısıyla izleyicinin beğenisine sunuyor. Hastalıkların sebep olduğu büyük buluşmanın insan hayatında farklı bir dönüm noktası olabileceğinin de kanıtı olan romantik yapım, güçlü ve güçsüz karakterlerin hayat üzerindeki etkisine vurgu yapıyor. Zengin ve başarılı oyuncu kadrosuyla yılın son günlerinde beyaz perdeyi renklendirecek olan Şuursuz Aşk, tek parça izle alışılmış hikayelerin dışında izleyiciyi göz yaşlarına boğarken aynı zamanda da düşünmeye sevk ediyor.

Şuursuz Aşk

Tür: 2019 Filmleri - Bu Yılın Popüler Film Listesi, Dram Filmleri - Gözyaşlarına Hakim Olamayacağınız Filmler, Romantik Filmler - Çiftlere Göre En iyi Filmler, Yerli Filmler - Geçmişten Günümüze En iyi Filmler

Yapım: Türkiye - 27 Aralık 2019

Yönetmen: Umut Ertek

Oyuncular: İsmail Hacıoğlu, Ebru Şahin, Burcu Kara

Etiketler: , , , ,

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?
 

“Şuursuz Aşk izle Yerli Film Full HD 2019” filminde 1 Yorum bulunuyor.
  1. fikri - 6 ay önce demiş ki:

    filmler güzel oldukça beğendim sitenizi